Про нас

Nota Group – Ваш BPO-партнер.

Комплексний супровід підприємств і приватних осіб: юридичний супровід, фінансове обслуговування, управління персоналом, бухгалтерський супровід, послуги з корпоративної безпеки, автоматизація бізнес-процесів, впровадження GDPR, аудит.

 

40+
КІЛЬКІСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ
30 млн грн +
ОБОРОТ КОМПАНІЇ
100+
КІЛЬКІСТЬ КЛІЄНТІВ

НАША МІСІЯ

Для нас важливо бути не просто найбільш ефективними бізнес-партнерами наших клієнтів, але і мати підтвердження, що робота нашої команди відповідає усім міжнародним вимогам, а інформація і дані на підприємстві максимально захищені згідно з усіма стандартами.

«Даний сертифікат гарантує, що наші клієнти отримують стабільно якісні послуги. Також це вкрай важливо для нас в розрізі іміджу компанії. На Заході дані сертифікати – показник гарного бізнес-смаку. В Україні дана система не так поширена. Але ми прагнемо до найвищих вершин. Саме тому керівництвом компанії було прийнято рішення про впровадження Системи менеджменту якості», – говорить генеральний директор Nota Group Тетяна Андріанова.

Відгуки

Наші цінності

Репутація

У своїй роботі ми дорожимо в першу чергу нашою репутацією.

Досвід і професіоналізм

Кожен член нашої команди багато років працював на бізнес-структури і розв'язував задачі різної складності. Ми вже знаємо, як впоратися з вашою проблемою.

Робота на результат

У своїй роботі ми завжди орієнтуємося на результат, докладаємо всіх зусиль, щоб домогтися заданої мети всупереч всім можливим перешкодам.

Чесність

Ми завжди максимально чесні з нашими клієнтами.

Конфіденційність

З нами клієнт відчуває себе в безпеці і впевнений, що супроводжують його фахівці повністю інтегровані в усі аспекти його бізнесу.

Комфорт і спокій

Вибираючи нас, ви наймаєте не одного штатного співробітника, а команду фахівців. Відповідно, ви не хвилюєтеся, що в потрібний момент людина буде у відпустці або на лікарняному.

Індивідуальний підхід

Під кожного клієнта ми розробляємо індивідуальний пакет послуг, який необхідний саме його бізнесу.

Зв'яжіться з нами

Відправте запит, и ми передзвонимо вам
    АБО