arrow

Кримінально-правовий захист

Зателефонуйте нам +380 44 585 66 03
АБО

Nota Group

Одна з найсильніших сторін Nota Group – це наявність в команді високопрофесійних адвокатів, що значно розширює спектр наших можливостей в порівнянні з конкурентами

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю гарантують нашим клієнтам конфіденційність, повний захист даних і розширені можливості в сфері правових послуг. Адже, на відміну від юристів, адвокати працюють відповідно до Закону «Про адвокатуру», а це значить, що Nota Group може робити адвокатські запити в держструктури, інстанції, на підприємства, які, в свою чергу, зобов’язані надати офіційну відповідь. Саме завдяки цьому інструменту, приступаючи до кожної нової проблеми, Nota Group може зібрати повну інформацію, необхідну для всебічної і максимально ефективної підтримки нашого клієнта. Також, працюючи з нами, підприємці на 100% впевнені, що їх дані надійно захищені, адже законом прямо прописана заборона вимагати розголошення таємниці адвокатом або співробітником його офісу. Серед інших послуг Nota Group пропонує зберігання документації клієнта, який буде в повній впевненості, що вся інформація під надійним захистом.

Правила адвокатської етики – біблія для адвоката, а це значить, що основними принципами діяльності для нього є пріоритет інтересів клієнта, неприпустимість конфлікту інтересів, конфіденційність, компетентність і сумлінність.

І звичайно, одна з ключових завдань Nota Group – це представництво інтересів наших клієнтів в судах. Уже зараз вести справи в кримінальному процесі можуть тільки адвокати, а не юристи, проте згодом це правило пошириться майже на всі інстанції – з 2017 року на Верховний суд і суди касаційної інстанції; а за наступні два роки – на суди апеляційної інстанції і суди першої інстанції. Наші адвокати, маючи солідний портфель виграних судових справ, впевнені в своїх силах, методах і інструментах, які завжди приводять до перемоги.

Nota Group не тільки підтримує Ваш бізнес в правовому полі, але і надійно захищає.

Представництво клієнта в судах всіх інстанцій, кримінальному процесі
Адвокатські запити в будь-які державні органи
Зберігання документів