arrow

Конкурентне право

Зателефонуйте нам +380 44 585 66 03
АБО

Nota Group

Команда Nota Group зацікавлена ​​в розвитку Вашого бізнесу

Ми розуміємо важливість і складність масштабування бізнесу в умовах жорсткої конкуренції. Наші фахівці надають широкий спектр послуг в сфері конкурентного та антимонопольного права і допомагають в досягненні ваших бізнес-цілей.

Ми захистимо ваш бізнес від недобросовісної конкуренції та зловживання домінуючим становищем з боку ваших конкурентів, надамо всебічну юридичну підтримку при укладанні значущих угод M&A (злиття і поглинання), концентрації, узгоджених діях, запропонуємо оптимальні рішення і економічно ефективну стратегію розвитку Вашого бізнесу при повному дотримання вимог чинного законодавства.

Наш багаторічний досвід роботи з Антимонопольним комітетом і його територіальними підрозділами, фундаментальні знання вимог і тенденцій в області захисту економічної конкуренції, високий рівень професійних навичок членів команди і значний портфель практичних кейсів Nota Group, допоможуть захистити інтереси українських і міжнародних компаній, а також успішно вирішити будь-які завдання вашого бізнесу в максимально короткі терміни.

Подача заявок на концентрацію
Представництво в антимонопольних розглядах і розслідуваннях
Перевірка на дотримання конкурентного законодавства, аудит операцій
Отримання дозволів на узгоджені дії
Ведення справ з недобросовісної конкуренції
Супровід виробництв щодо оскарження тендерних процедур в рамках державних закупівель
Консультування з питань антимонопольного законодавства, проведення тренінгів
Представництво в судових провадженнях з питань конкурентного права та антимонопольного законодавства