arrow

Нерухомість та будівництво

Зателефонуйте нам +380 44 585 66 03
АБО

Nota Group

В юридичній практиці будівництва і нерухомості Nota Group по праву займає одну з лідируючих позицій на ринку України

Маючи багаторічний досвід в даній сфері, наша команда безсумнівно знає всі аспекти і «підводні камені» угод, пов’язаних із землею, житловою, комерційною та корпоративною нерухомістю. Юристи Nota Group охоплюють сфери покупки і продажу, злиття і поглинань в даному секторі, інвестування і девелоперських проектів. Ми супроводжуємо цю практику на всіх стадіях, з моменту зародження ідеї до введення об’єкта в експлуатацію. Команда Nota Group грамотно і професійно допоможе придбати цікавий для клієнта об’єкт, проведе юридичний аудит, супроводить процес узгодження умов фінансування і отримання дозвільної документації, зареєструє права власності і т.д.

Маючи величезний досвід супроводу угод по нерухомості великих холдингів і забудовників, наша команда відмінно знає очікування клієнта. Працюючи з нами, замовник завжди впевнений, що всі його побажання та аспекти будуть враховані, а ризики проаналізовані і усунені.

Також команда Nota Group займається врегулюванням і юридичним супроводом вирішення спорів в даній практиці на всіх стадіях судового процесу та представництвом інтересів клієнтів перед будь-якими державними органами, а також фізичними та юридичними особами.

Надання консультацій в сфері нерухомості та будівництва
Due Diligence, детальна незалежна перевірка нерухомості як об'єкта інвестування (аналіз документів, оцінка можливих ризиків, виявлення судових і виконавчих проваджень, арештів і обтяжень щодо об'єктів нерухомості і т.д.)
Юридичний супровід угод з оренди, купівлі-продажу нерухомості, інвестування в будівництво, іпотеку і т.д.
Юридичний супровід процесу внесення нерухомого майна до статутного капіталу юридичної особи
Юридичний супровід процесу управління об'єктами нерухомості (фасіліті-менеджмент)
Отримання будь-якої дозвільної документації у сфері будівництва
Реєстрація права власності на нерухоме майно
Представництво інтересів клієнта у взаємовідносинах і суперечках в сфері будівництва та нерухомості