arrow

Інтелектуальна власність

Зателефонуйте нам +380 44 585 66 03
АБО

Nota Group

Захист інтелектуальної власності є невід’ємною частиною грамотної правової підтримки бізнесу, яка гарантує безпеку Вашої справи

Тільки консультуючись з досвідченими в цій практиці юристами, можна впевнено дивитися в завтрашній день і знати, що Ви захищені від недобросовісних конкурентів, що Ваша перспективна ідея не буде вкрадена або скопійована шахраями, а Ваше творіння буде використовуватися тільки Вами.

В роботі команди Nota Group зосереджується саме на тих аспектах практики, які необхідні підприємцям: це захист знаків для товарів і послуг, авторських прав, винаходів і розробок, а також видача дозвільних документів і супровід продажів прав на інтелектуальну власність. Крім того, в нашій команді є адвокати, які мають багаторічний досвід супроводу бізнесу в судових розглядах з питань інтелектуальної власності.

Юристи Nota Group ретельно відстежують всі законодавчі зміни, які на державному рівні постійно впроваджуються в даній сфері, в разі необхідності, максимально оперативно і якісно врегулюють роботу Вашого бізнесу. Ми гарантуємо безпеку ваших ідей.

Захист авторського права
Реєстрація знаків для товарів і послуг, фірмових найменувань
Реєстрація патентів і винаходів, програмних продуктів
Реєстрація прав власності
Супровід операцій з купівлі-продажу об'єктів інтелектуальної власності
Консультування з питань оподаткування операцій з об'єктами інтелектуальної власності
Перевірка на наявність вже зареєстрованих патентів і торгових марок
Представництво в судових розглядах з питань захисту авторських прав