arrow

Корпоративне право та M&A

Зателефонуйте нам +380 44 585 66 03
АБО

Nota Group

У даній практиці ми зосереджуємося на допомозі власнику в рішенні і веденні юридичних аспектів бізнесу

Завдяки багаторічному досвіду роботи в області корпоративного права ми чудово знаємо всі юридичні питання, які виникають з моменту зародження бізнес-ідеї до її втілення, і подальшого ведення власної справи. Нам відомі всі підводні камені в процесі створення компаній і представництв, а також розробки договорів і внутрішніх нормативних актів, подачі документів.

Наше завдання – створити юридичний фундамент Вашого бізнесу, що означає швидке і максимально ефективне вирішення питань, пов’язаних з корпоративним управлінням, з метою недопущення корпоративних конфліктів. Ми також працюємо в сферах злиття і поглинань, реорганізацій і реструктуризацій, ліквідацій і ін. Наша команда постійно тримає руку на законодавчому пульсі країни, відстежуючи всі зміни і нововведення, які можуть вплинути на наших клієнтів. Nota Group забезпечить супровід операцій будь-якої складності з корпоративними правами та, при необхідності, проведе юридичний аудит компанії. Також невід’ємна частина нашої роботи – це супровід на важливих переговорах і перевірка партнерів на доброчесність.

Ми – надійний юридичний захист наших клієнтів.

Реєстрація, реорганізація, ліквідація підприємств, ФОП
Розробка статутів, установчих договорів, акціонерних угод, внутрішніх нормативних документів і положень
Супровід процесів придбання і відчуження корпоративних прав, часткою в бізнесі, Due Diligence
Внесення змін до установчих документів
Супровід операцій з цінними паперами (акції, облігації, векселі, емісії та додаткової емісії, збільшення і зменшення статутних капіталів, підготовка звітності в НКЦПФР)
Юридичний супровід зборів акціонерів, учасників підприємств
Консультування з усіх питань корпоративного управління, побудови бенефіціарної структури груп
Досудове та судове врегулювання корпоративних спорів