arrow

Судова практика

Зателефонуйте нам +380 44 585 66 03
АБО

Nota Group

Кожен бізнес неминуче стикається із зовнішніми і внутрішніми конфліктами. І ми знаємо, як їх вирішити

І мова далеко не завжди йде тільки про судові розгляди, це скоріше останній аргумент в суперечці, лише частина всього глобального процесу може негативно позначитися на Вашому бізнесі у підсумку.

Конфлікт може полягати в невиконанні однієї зі сторін своїх зобов’язань, незаконному заволодінні активом, порушенням прав інтелектуальної власності, зіткненні інтересів власників бізнесу, зловживанні повноваженнями з боку контролюючих та правоохоронних органів і т.п. Спірних ситуацій існують сотні. Тому принципово важливо, щоб за їх рішення бралися досвідчені і професійні юристи, які мають глибокі знання в різних юридичних практиках: корпоративному праві, трудовому, антимонопольному, в сфері інтелектуальної власності, судової практики та інших. Найчастіше прийти до успішного врегулювання можна тільки шляхом розробки оптимальної стратегії і грамотного комбінування всіх цих знань в один робочий механізм.

Команда Nota Group має вражаючий досвід вирішення спорів і конфліктів. Вибираючи нас в даній практиці, власник вибирає оптимальне поєднання якісної роботи в задовільні терміни при адекватних витратах. Розпочинаючи співпрацю з кожним новим клієнтом, наша робоча група проводить правовий аналіз конфлікту, щоб підібрати для вас, юристів, які мають саме ті знання, які необхідні в даному випадку, і неодмінно допоможуть у вирішенні спору.

Конфлікти негативно позначаються на діловій репутації, а бездоганний імідж завжди грає найважливішу роль в успіху бізнесу. Заради нього Вам потрібна перемога, а її Вам зможе забезпечити команда Nota Group.

Надання консультацій з питань управління конфліктами і врегулювання суперечок
Досудове врегулювання спорів та медіація
Підготовка, організація та участь у переговорах
Представництво інтересів сторони в господарських, адміністративних судах та судах загальної юрисдикції
Підготовка офіційних листів і процесуальних документів
Юридичний супровід виконавчого провадження
Юридичний захист активів і об'єктів інтелектуальної власності
Юридична допомога у вирішенні трудових спорів