arrow

Злиття і поглинання

Зателефонуйте нам +380 44 585 66 03
АБО

Nota Group

Практика злиття і поглинання є одним з центральних напрямків роботи Nota Group

Маючи колосальний досвід супроводу комплексних, багатоступеневих і інноваційних угод, наші юристи беруться за завдання будь-якої складності і якісно усувають всі можливі ризики даного процесу. Ми працюємо в інтересах наших клієнтів – допомагаємо уникнути недружніх поглинань, фінансових втрат, добиваємося максимальної комерційної вигоди.

Розуміючи, що будь-яка угода в кінцевому підсумку спрямована на процвітання тієї чи іншої компанії, наша команда не просто надає юридичні консультації в даній сфері, а й стає надійним партнером клієнта, роблячи складний процес злиття і поглинання зрозумілим і прозорим.

Команда Nota Group супроводжує угоди M&A від моменту ініціювання до повного закриття: наші юристи проводять аудит компаній, аналізують весь спектр можливих ризиків, готують план по найбільш ефективному їх усуненню, оформляють весь процес документально, консультують по новій моделі бізнесу, включаючи податкові та корпоративні питання.

Завдяки нам процес злиття або поглинання проходить спокійно і безболісно, і відповідає виключно інтересам нашого клієнта. Маючи досвід роботи з великими корпораціями, які поглинають більш дрібні компанії, Nota Group володіє відпрацьованими механізмами цього процесу в рамках антимонопольного законодавства.

Ми також допомагаємо нашим клієнтам купувати компанії з залученням позикових коштів, продавати активи і здійснювати інші будь-які операції в рамках даної практики.

Юридичний аудит компанії
Розробка найбільш оптимальної схеми злиття або поглинання
Юридичний аналіз ризиків угоди і їх усунення
Участь в переговорному процесі
Супровід угоди до повного її закриття
Отримання всіх дозвільних документів Антимонопольного комітету та інших державних структур
Розробка механізму захисту від недружнього поглинання