arrow

Наша команда

Дмитро Рибальченко

партнер, директор фінансово-бухгалтерського департаменту

Дмитро Рибальченко має більш ніж 20-річний досвід у проведенні зовнішнього та внутрішнього аудитів, розробці схем податкового планування, управлінні фінансами та фінансовими службами. Супроводжував великі проекти щодо залучення боргового та акціонерного фінансування, операції з фінансовими активами, а також щодо реструктуризації заборгованості, Due Diligence, побудови систем управлінського обліку та звітності, впровадження ERP-систем та систем бюджетування.

Дмитро Рибальченко має велику кількість успішно реалізованих консалтингових та впроваджувальних проектів. Унікальність досвіду Дмитра у тому, що у різних проектах він брав участь у несхожих статусах: від незалежного зовнішнього консультанта до начальника відділу внутрішнього аудиту та фінансового директора. Це дає можливість оцінювати наявні проблеми як ззовні, так і зсередини, що сприяє прийняттю найбільш оптимальних рішень для бізнесу.
У 2020 році Дмитро Рибальченко був відзначений як найкращий фінансовий директор за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» видавництва delo.ua.